Eşref Deniz

Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi
Genel Müdür

Eşref Deniz

Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi
Genel Müdür

Dieter Röttger

Elektrik Mühendisi Şirket Ortağı
Teknoloji Danışmanı

Dieter Röttger

Elektrik Mühendisi Şirket Ortağı
Teknoloji Danışmanı

Thomas Röttger

Mekanik Teknikeri Şirket Ortağı
Kurulum Denetmeni

Thomas Röttger

Mekanik Teknikeri Şirket Ortağı
Kurulum Denetmeni

Tonay Adıyaman


Genel Müdür Yardımcısı

Tonay Adıyaman


Genel Müdür Yardımcısı

Ali Irgat


Satış ve Pazarlama Yöneticisi

Ali Irgat


Satış ve Pazarlama Yöneticisi

Dilem Kocabıyık


Satış ve Pazarlama Yönetici Yardımcısı

Dilem Kocabıyık


Satış ve Pazarlama Yönetici Yardımcısı

Fatma Kılıç


Muhasebe Sorumlusu

Fatma Kılıç


Muhasebe Sorumlusu

Mehmet Çelen


SCADA Sistemleri Sorumlusu

Mehmet Çelen


SCADA Sistemleri Sorumlusu

Ercüment Kaya

Bilgisayar Mühendisi

Ercüment Kaya

Bilgisayar Mühendisi

Merve Üge

Enerji Sistemleri Mühendisi
Projelendirme ve Tasarım Sorumlusu

Merve Üge

Enerji Sistemleri Mühendisi
Projelendirme ve Tasarım Sorumlusu

Kaan Yurtseven

Elektrik-Elektronik Mühendisi
Projelendirme ve Tasarım Sorumlusu

Kaan Yurtseven

Elektrik-Elektronik Mühendisi
Projelendirme ve Tasarım Sorumlusu

İsmail Uzun

Enerji Sistemleri Mühendisi
İşletme ve Bakım Yöneticisi

İsmail Uzun

Enerji Sistemleri Mühendisi
İşletme ve Bakım Yöneticisi

Aykut Özüpak

Enerji Sistemleri Mühendisi
Proje Yöneticisi

Aykut Özüpak

Enerji Sistemleri Mühendisi
Proje Yöneticisi

İlker Temur


Proje Yönetici Yardımcısı

İlker Temur


Proje Yönetici Yardımcısı

Burak Helvacı


Proje Yönetici Yardımcısı

Burak Helvacı


Proje Yönetici Yardımcısı

Ömer Çilingir


İşletme ve Bakım Sorumlusu

Ömer Çilingir


İşletme ve Bakım Sorumlusu

Ali Irgat


Sales And Marketing Manager

Ali Irgat


Sales And Marketing Manager

Dilem Kocabıyık


Marketing Assistant Manager

Dilem Kocabıyık


Marketing Assistant Manager

Fatma Kılıç


Accounting Supervisor

Fatma Kılıç


Accounting Supervisor

Mehmet Çelen


SCADA Systems Specialist

Mehmet Çelen


SCADA Systems Specialist

Ercüment Kaya

Computer Engineer

Ercüment Kaya

Computer Engineer

Merve Üge

Energy System Engineer
Project and Design Specialist

Merve Üge

Energy System Engineer
Project and Design Specialist

Aykut Özüpak

Energy System Engineer
Project Manager

Aykut Özüpak

Energy System Engineer
Project Manager

İlker Temur


Assistant Project Supervisor

İlker Temur


Assistant Project Supervisor

Burak Helvacı


Assistant Project Supervisor

Burak Helvacı


Assistant Project Supervisor

Ömer Çilingir


Operation And Maintenance Supervisor

Ömer Çilingir


Operation And Maintenance Supervisor

İsmail Uzun

Energy System Engineer
Operation And Maintenance Manager

İsmail Uzun

Energy System Engineer
Operation And Maintenance Manager

Kaan Yurtseven

Electrical And Electronic Engineer
Project and Design Specialist

Kaan Yurtseven

Electrical And Electronic Engineer
Project and Design Specialist

Tonay Adıyaman


Vice General Manager

Tonay Adıyaman


Vice General Manager

Thomas Röttger

Mechanical Technician- Associate
Installation Inspector

Thomas Röttger

Mechanical Technician- Associate
Installation Inspector

Dieter Röttger

Electrical Engineer- Associate
Technology Consultant

Dieter Röttger

Electrical Engineer- Associate
Technology Consultant

Eşref Deniz

Electrical And Electronic Engineer
General Manager

Eşref Deniz

Electrical And Electronic Engineer
General Manager

Samet Söğüt


Operation and Maintenance Asistant

Samet Söğüt


Operation and Maintenance Asistant